Wydarzenia Szkoły 2016/2017

SPOTKANIE Z OKAZJI CHIŃSKIEGO NOWEGO ROKU OGNISTEGO KOGUTA
28 STYCZNIA, SOBOTA, start: 20.00

CHINSKI NOWY ROK 2017Program:
20.15-20.45 Główne prognozy na rok Ognistego Koguta – wykład, Anna Sztandera http://www.masterconsulting.pl/
21.00- 21.30 Zalecenia dietetyki chińskiej na rok Ognistego Koguta – wykład, Katarzyna Jaszczyk-Górska https://www.facebook.com/5przemian/?fref=ts
21.30-22.00 Japoński flet bambusowy Shakuhachi – koncert, Marcin Żekało
22.30 Filmy o Chinach i Tai Chi

Proponujemy byście zapoznali się z tradycjami związanymi z obchodami tego święta. Dużo ciekawych informacji znajdziecie na stronie Ani Sztandery. Warto przeczytać, polecamy: http://www.masterconsulting.pl/pl_obchody-chinskiego-nowego-roku,168.html

• • • Spotkanie skierowane jest do uczniów naszej Szkoły. Wstęp bezpłatny • • •

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ZAKOŃCZENIE ROKU DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
1 LIPCA, PIĄTEK, start: 18.30

18.30-19.30
Pokaz Tai Chi w Łazienkach Królewskich (na wprost wejścia od ul.Podchorążych) Zobacz zdjęcia.
od 20.00
Pokaz filmowy i impreza w TAI CHI STUDIO

Podsumowanie:
POKAZ TAI CHI kończący sezon szkoleniowy odbył się w piątek 1 lipca, o godz. 18.30 w Łazienkach Królewskich.

W piątek 1 lipca UROCZYSTYM POKAZEM TAI CHI w Łazienkach Królewskich i spotkaniem w TAI CHI STUDIO zakończyliśmy sezon treningowy 2015/2016. Mariusz Sroczyński wraz z grupą egzaminacyjną, składającą się z najbardziej zaawansowanych uczniów, zaprezentowali materiał Tai Chi Chuan, którego uczymy w naszej Szkole.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu: naszym uczniom, ich znajomym, rodzinom i przyjaciołom naszej Szkoły. Szczególnie dziękujemy tym, którzy wystąpili na pokazie – był to ich pierwszy i jednocześnie udany występ. Gratulujemy Asi, Gosi, Bogusi, Zuzi, Uli, Agnieszce, Dorocie, Ani, Jackowi, Tomkowi, Igorowi, Michałowi, Pawłowi, Markowi, Marcinowi, Robertowi, Leszkowi i Jarkowi! Jesteśmy z Was bardzo dumni:-) Na koniec dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w zajęciach w tym sezonie.

Życzymy Wam udanych wakacji. Pamiętajcie, by cieszyć się „łagodnym ruchem”. Do zobaczenia!

• • • Na POKAZ do Łazienek zaprosiliśmy wszystkich uczęszczających na zajęcia w TAI CHI STUDIO oraz rodziny, bliskich, znajomych. Wstęp dla wszystkich był bezpłatny • • •

IMPREZA odbyła się w TAI CHI STUDIO, gdzie przenieśliśmy się po pokazie w Łazienkach. Zaprezentowaliśmy Wam kilka nowych, ciekawych, krótkich filmów o Tai Chi, zapowiedzi na nowy sezon treningowy, a potem rozpoczęliśmy imprezę:-)

• • • Spotkanie skierowane było do uczniów naszej Szkoły. Wstęp był bezpłatny • • •

100DNIÓWKA – ŚWIĘTOWALIŚMY 100 DNI TRENINGOWYCH W TAI CHI STUDIO
20 LUTEGO, SOBOTA, start: 19.30

Program:
20.00 Prezentacja filmów i zdjęć „Jak powstało TAI CHI STUDIO” (Zobacz zdjęcia Galeria zdjęć, obejrzyj dwa filmy: Film I oraz Film II)
20.30 Wspólny toast za TAI CHI STUDIO ufundowało TAI CHI STUDIO :-)
21.00-21.45 Koncert na żywo „The Wish” – Kaja Kaźmierczyk, Tomek Bogacki
22.00 Impreza!:-)

Podsumowanie:
Dziękujemy wszystkim za udział w sobotniej IMPREZIE. Bardzo się cieszymy, że właśnie z nami spędziliście ten wieczór. Mamy nadzieję, że wszystkie punkty naszego programu podobały Wam się – zdjęcia z budowy, filmy o tym jak powstało TAI CHI STUDIO, koncert, muzyka…Doceniamy i bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie:-) Za Waszą tak liczną obecność, za pyszności, które wylądowały na naszym wspólnym stole, za cudowne prezenty i życzenia:-) Wszystkim tancerzom za wytrwałość – zeszliśmy z parkietu o 3 rano!:-) Dziękujemy Kai Kaźmierczyk i Tomkowi Bogackiemu za wspaniały koncert. Piszecie, że bawiliście się dobrze, więc na pewno będziemy organizować podobne imprezy regularnie:-)

Dziękujemy za piękne „Sto lat” i wspólny toast – teraz możemy uznać nasze TAI CHI STUDIO za otwarte!:-)

SPOTKANIE Z OKAZJI CHIŃSKIEGO NOWEGO ROKU OGNISTEJ MAŁPY
6 LUTEGO, SOBOTA, start: 18.30

19.00-19.45 Prognozy na rok Ognistej Małpy – wykład, Anna Sztandera
20.00- 20.30 Ciekawostki na temat języka chińskiego – wykład, Joanna Pamięta-Borkowska
20.45-21.15 Starożytna chińska gra planszowa a filozofia Tai Chi – wykład, Jarosław Rawicki
22.00 Filmy o Chinach

Zobacz zdjęcia Galeria zdjęć
Zobacz prezentacje prelegentów w zakładce Teoria/Prezentacje.

Podsumowanie:
Wszystkim uczestnikom, prelegentom (Ania Sztandera, Asia Pamięta-Borkowska, Jarek Rawicki) serdecznie dziękujemy! Dziękujemy Wam za udostępnienie prezentacji:-)