Formularz zgłoszeniowy na Letni Obóz Tai Chi

Nr domu/mieszkania

--- INFORMACJA DODATKOWA ---

Nr rejestracyjny samochodu

Do kontaktu z właścicielem np. gdy trzeba przeparkować samochód.

--- TERMIN I OPŁATY ---

Wybieram termin obozu i akceptuję cenę:

Zgłoszenie potwierdzam wpłatą zaliczki w wysokości 600 zł, w terminie do 31 maja 2023 r., na rachunek TAI CHI STUDIO: Bank Millennium 36 1160 2202 0000 0002 8368 8878

WAŻNE: Prosimy nie wpłacać innej kwoty niż 600 zł. Prosimy też o nie dokonywanie od razu całej opłaty za obóz. Wkrótce otrzymasz mailem informację o formie i terminie kolejnych wpłat.

--- FAKTURA ---

Proszę o wystawienie faktury

Dane do faktury

Tytuł faktury

--- WAŻNE --- ZGODY --- INFORMACJE ---

1. Czy ćwiczysz Tai Chi? Od kiedy, gdzie, w jakiej grupie?

2. Wybierz rodzaj CODZIENNYCH POSIŁKÓW. Na śniadania i kolacje będą serwowane dania wegetariańskie / wegańskie / mięsne zgodnie z wyborem. Wszystkie obiady są wegańskie. Do obiadu podajemy deser. Dania wegetariańskie nie zawierają mięsa i ryb, zawierać mogą nabiał i jajka. Dania wegańskie nie zawierają mięsa, ryb, nabiału, jajek. Sugerujemy przemyślany wybór w oparciu o własną codzienną dietę. Na obozie nie będzie możliwości dokonywania zmian.

Rodzaj śniadań i kolacji

Rodzaj obiadów

3. Wybierz rodzaj posiłku podczas JEDNORAZOWEJ KOLACJI W FORMIE GRILLA. Prosimy o przemyślany wybór. Na obozie nie będzie możliwości dokonywania zmian.

4. Podaj nazwiska osób do wspólnego zamieszkania (małżeństwo/para - pokój dwuosobowy, pozostałe osoby - pokój dwu- lub trzyosobowy). Jeśli chcesz to wpisz tu także potrzeby dot. zakwaterowania, np. numer domku, pokoju, lokalizacja pokoju, blisko kortu, basenu, z dala od pubu, blisko pubu, w domku drewnianym, nad salą konferencyjną, itd. Ewentualne inne uwagi np. chrapanie.

5. Oświadczam, że nie mam żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do treningu Tai Chi oraz biorę udział we wszystkich zajęciach na Obozie na własną odpowiedzialność.

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAI CHI Szkołę Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO z siedzibą w Warszawie, przy ul. Klimczaka 7 m. 53 moich danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych związanych z obozem letnim organizowanym w lipcu 2023 r. W szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie od TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO informacji związanych z przygotowywaniem, przeprowadzaniem i podsumowywaniem obozu 2023 oraz oferty dotyczącej obozu 2024, drogą mailową bądź telefoniczną. TAI CHI Szkoła Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO w Warszawie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wraz z późniejszymi zmianami, podanie danych jest dobrowolne, ponadto osobie udostępniającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do treści tychże danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na wykonywanie zdjęć oraz filmów pamiątkowych dokumentujących Obóz, na których widnieje mój wizerunek. Filmy i zdjęcia będą wykorzystywane w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego – TAI CHI STUDIO, w tym publikowane w internecie (www, facebook, youtube itd.).

7. Zachęcamy wszystkich uczestników do wykonywania zdjęć podczas obozu. Tych, którzy zechcą podzielić się z nami swoimi zdjęciami prosimy o wyrażenie niniejszej zgody. Zgadzam się na dobrowolne i nieodpłatne przekazanie kopii zdjęć mojego autorstwa wykonanych podczas tegorocznego Obozu. Wyrażam zgodę na nieodpłatne publikowanie i udostępnianie tych zdjęć przez TAI CHI Szkołę Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO w Warszawie. Zdjęcia te mogą być wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z działalnością TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO.

8. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Obozu 2023, który jest udostępniony na stronie www.szkolataichi.com w zakładce OBÓZ 2023 i go akceptuję.

9. Jeżeli nie masz jak dojechać, napisz to tutaj. Jeśli jedziesz samochodem i masz wolne miejsce/miejsca w samochodzie i chcesz kogoś ze sobą zabrać, napisz nam to tutaj.

10. Tu możesz napisać co zechcesz:-)