Doświadczenie

Do współpracy zapraszało nas wiele firm organizujących szkolenia, wyjazdy integracyjne, sympozja i konferencje:
Unilever, Grupa ITI, Union Investment, BRE Bank, mBank, Centrum Edukacji Grupy Orlen, Ambasada Chińska, Giełda Papierów Wartościowych, WOŚP, Alamo, Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządza­nia, Szpital Kardiologiczny w Aninie, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę, Pracownia Przygód, 8 Dzień Tygodnia, Autopodróżnicy, Instytut Mocy, MBC Real Estate, Ośrodek Alcha, Ośrodek Mandala, Ośrodek Deesis, Ergatis, ITS Education, Tiens Group, Kopalnia Pomysłów, Rozalski.pl, Fundacja Pro Bono, Salon 101, Earth Power Europe i wiele innych.

Mariusz Sroczyński uczestniczy jako instruktor w korporacyjnych programach prozdrowotnych dla pracowników dużych firm.
Obecnie są to:
1. „Metody zapobiegania stresowi i utracie zdrowia w pracy” firmy Union Investment,
2. „Lamplighter Program ochrony zdrowia pracowników” firmy Unilever,
3. „Godzinny relaks w pracy” w ramach Klubu Tai Chi firmy mBank.

Poniższy artykuł pochodzi z „Pulsu Biznesu”

lamplighter

Zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy ponad 30 obozów, 120 seminariów, w tym 20 z chińskimi mistrzami, 100 warsztatów wyjazdo­wych. Wykonaliśmy około 150 pokazów.

Poprowadziliśmy około 30 prelekcji, 25 wywiadów i audycji radiowych. Instruktorzy szkoły prowadzili telewizyjne kursy Tai Chi oraz cykle treningowe na łamach prasy. Z udziałem szkoły przy­gotowano 30 programów telewizyjnych, napisano o nas 70 artykułów. Zorga­nizowaliśmy ponad 30 imprez plenerowych i wieczorów filmowych.

O naszej szkole napisano 4 prace magisterskie i 3 licencjackie. Uczniowie szkoły brali udział w ponad 50 szkoleniach międzynarodowych, 6 mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Świata Kung Fu/Wu Shu zdobywając wiele medali złotych, srebrnych i brązowych.

Instruktorzy szkoły brali udział w konferencjach medycznych, psycholo­gicznych, farmakologicznych oraz w projektach unijnych. Prowadziliśmy za­jęcia specjalistyczne dla kadry olimpijskiej polskich szablistek, adeptów sztuk walki, aktorów, muzyków, bioterapeutów, osób z SM, DDA, trudnej młodzieży.

Na zlecenie organizowaliśmy lub wykonywaliśmy setki prezentacji:
w telewizji, w Pałacu Kultury, w Centrum Olimpijskim, w Ambasadzie Chińskiej, na Giełdzie Papierów Wartościowych, podczas koncertu WOŚP, na Torze Wyścigów Konnych, a także w największych polskich kasynach, zamkach, pałacach, muzeach, hotelach, ośrodkach Spa, na scenach teatrów i na scenach muzycznych, w kinach, podczas imprez okolicznościowych w największych centrach handlowych Warszawy, a także przy okazji takich imprez jak: Mistrzostwa Karate, Gale Sztuk Walki, maratony i rekordy Guinnessa, na imprezach Estrady Stołecznej.

Wyjeżdżaliśmy z naszymi Klientami w przeróżne miejsca w całej Polsce: hotele, siedliska, domy pracy twórczej, domy kultury, gospodarstwa ekolo­giczne, ośrodki szkoleniowe i konferencyjne. Poza jednorazowymi, najczęściej jednodniowymi warsztatami, braliśmy też udział w kilkudniowych wyjazdach wraz z innymi firmami szkoleniowymi.