O nas

Witamy na stronie naszej Szkoły!

TAI CHI Szkoła Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego działa w Warszawie od 1997 roku, czyli od ponad 20 lat. Uczymy klasycznego stylu Yang Tai Chi Chuan (Taijiquan), tradycyjnego stylu Wudang Tai Chi Chuan, zdrowotnego i bojowego Chi Kung (Qigong) oraz Medytacji. Prowadzimy regularne zajęcia, warsztaty i seminaria. Zapraszamy do nas chińskich mistrzów oraz innych nauczycieli Tai Chi i Chi Kung. Organizujemy obozy, pokazy, prezentacje, treningi w plenerze, wykłady, wieczory filmowe zarówno dla naszych uczniów jak i współpracując z różnymi organizacjami, fundacjami, szkołami i federacjami sztuk walki.

Znajdziecie na stronie wszystkie aktualne informacje dotyczące działalności naszej Szkoły. Strona jest połączona ikonkami z naszymi miejscami w sieci: fan page na Facebooku, kanał na Youtube, galeria zdjęć na Flickr. Klikając ikonkę „N” możecie zapisać się do naszego Newslettera i być z nami na bieżąco.

Strona będzie sukcesywnie rozbudowywana, szczególnie dział Teoria, gdzie sukcesywnie będą pojawiały się nowe artykuły o Tai Chi.

Witamy Was i życzymy miłego przebywania na naszych stronach :-)