OBÓZ 2015

PODSUMOWANIE LETNIEGO OBOZU TAI CHI NASZEJ SZKOŁY
1-8 sierpnia 2015
Ośrodek ROZŁOGI koło Białegostoku www.ckbrozlogi.pl

Nasz Letni Obóz Tai Chi jest już wspomnieniem… Jednocześnie okazał się wielkim sukcesem. Pojechało z nami 140 osób z Warszawy, Polski, Europy i Świata. Mieliśmy ośmioosobową, międzynarodową kadrę instruktorów. Ćwiczyliśmy Tai Chi, Chi Kung, Pchające Dłonie, Kij i Szablę Tai Chi. Były też treningi z medytacji, rozluźniania powięziowego, rozciągania, budowania świadomości ciała i poprawy kondycji fizycznej. Pogoda była cudowna, kuchnia wyśmienita. Trenowaliśmy i bawiliśmy się świetnie:-) Dziękujemy wszystkim uczestnikom i instruktorom za udział, za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile:-)

Ponad 700 zdjęć z obozu zobacz tutaj
Film z obozu zobacz tutaj
Opinie uczestników obozu przeczytaj tutaj

To była wyjątkowa okazja treningowa i wypoczynkowa dla wszystkich ćwiczących, bez względu na poziom zaawansowania w treningu – także dla tych, którzy chcieli rozpocząć z nami naukę Tai Chi.

Jeśli chcesz zobaczyć krótki film oprowadzający po ośrodku, kliknij w poniższe zdjęcie.1
Wyjazdy wakacyjne organizujemy od początku istnienia naszej Szkoły. Zorganizowaliśmy już kilkanaście obozów, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoki poziom treningów pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów oraz bogaty program dodatkowy. Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich obozów na Flickr. Przeczytaj opinie uczestników naszych poprzednich obozów. Zapewniamy niezapomniane przeżycia w wyjątkowym towarzystwie!

W tym roku zaproponowaliśmy sprawdzone miejsce i nową formułę treningową.

Trenowaliśmy pod okiem dużej, międzynarodowej kadry instruktorów, specjalistów w swoich dziedzinach: Mariusz Sroczyński z Warszawy, Richard Gibson z Florydy, USA, Piotr Ziemba z Poznania, Joshua Craig z Nowego Jorku, USA, Radek Węglarz z Łodzi oraz Marta Kordyszewska, Seweryn Czarnowski, Wojtek Stachura, Włodek Hrymniak i Kamila Jagiełło z Warszawy.
Mariuszimage1PiotrJoshRadek
MartaSylwesterWojtekWłodekKamila

Dużo unikalnych tematów zajęć: Tai Chi Chuan, Chi Kung, Nei Kung, Pchające Dłonie, Symbol Yin Yang, Zastosowania Bojowe, Kij, Kula, Szabla oraz Kształtowanie Świadomości Ciała, Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe, Rozciąganie Odprężone i Relaks, Równowaga-Stabilizacja-Siła.

www