Treningi wakacyjne

Każdego roku na sezon wakacyjny wygaszamy regularne treningi na sali. Zachęcamy jednak do samodzielnego, regularnego treningu Tai Chi oraz korzystania z naszej bogatej oferty obozowej. Więcej o obozach letnich naszej Szkoły w zakładce Obozy letnie.

Co roku w wakacje odbywają się nieregularne i bezpłatne treningi dla uczniów naszej Szkoły, które prowadzi Mariusz Sroczyński. Spotykamy się w naszym stałym miejscu w Łazienkach Królewskich, wejście od ul.Podchorążych. Szczegóły zawsze pojawiają się z wyprzedzeniem w Aktualnościach na naszej stronie internetowej, w Newsletterze oraz na naszym Facebooku Szkoły. oraz na Facebooku TAI CHI STUDIO. Zapraszamy!

14857881764_4e6007043c_o

Zobacz naszą galerię zdjęć z wakacyjnych treningów w Łazienkach (od 2016) oraz na Polu Mokotowskim (przed 2016) flickr.com.