Odżywianie w Roku Ognistego Koguta 2017

28 stycznia 2017 w TAI CHI STUDIO odbyło się spotkanie z okazji NOWEGO CHIŃSKIEGO ROKU OGNISTEGO KOGUTA.

Podczas spotkania Katarzyna Jaszczyk-Górska  www.facebook.com/5przemian/ zaprezentowała nam wskazówki dotyczące odżywiania w tym roku i z czego one wynikają. Wskazówki żywieniowe, które są szczególnie w tym roku ważne, czyli czym uzupełniać niedobory energetyczne, by zadbać w tym roku o swoje zdrowie to: czarna soja, czarne fasolki, czarna soczewica, czarny sezam, migdały, masło, oliwa, olej migdałowy, olej sezamowy, kompoty – z gruszek z migdałami, goji, daktylami, mleczko pszczele, tran, miód, warzywa Yin przygotowane na sposób Yang.

Więcej w poniższej prezentacji Kasi. Dziękujemy za opracowanie i udostępnienie prezentacji. Zachęcamy do obejrzenia.

Więcej o spotkaniu w zakładce Wydarzenia Szkoły.

odzywianie