Pokazy

Pokazy stanowią ważny aspekt działalności naszej Szkoły. Jesteśmy zapraszani przez organizacje, firmy szkoleniowe, instytucje do prezentacji swoich umiejętności.

Wykonaliśmy około 150 takich pokazów: w telewizji, w Pałacu Kultury, w Centrum Olimpijskim, w Ambasadzie Chińskiej, na Giełdzie Papierów Wartościowych, podczas koncertu WOŚP, na Torze Wyścigów Konnych, a także w największych polskich kasynach, zamkach, pałacach, muzeach, hotelach, ośrodkach Spa, na scenach teatrów i na scenach muzycznych, w kinach, podczas imprez okolicznościowych w największych centrach handlowych Warszawy, a także przy okazji takich imprez jak: Mistrzostwa Karate, Gale Sztuk Walki, maratony i rekordy Guinnessa, na imprezach Estrady Stołecznej.

Dwa razy do roku organizujemy najważniejsze w naszej Szkole pokazy: Pokaz instruktorów podczas obozu letniego oraz Pokaz uczniów i instruktorów w czerwcu, na koniec sezonu treningowego. W pokazach czerwcowych bierze udział Mariusz Sroczyński, uczniowie z grupy zaawansowanej oraz zaprzyjaźnieni z naszą Szkołą instruktorzy. Te pokazy są zawsze bezpłatne, otwarte, skierowane do uczniów naszej Szkoły, ich rodzin, przyjaciół, a także do wszystkich, którzy interesują się Tai Chi i treningami w naszej Szkole. Prezentujemy głównie materiał, którego uczymy w naszej Szkole.

Pokaz instruktorów na obozie – lipiec 2017 r.

Fragment pokazów na zakończenie sezonu – czerwiec 2019.
Chi Kung i forma 10-ruchowa.

Fragment pokazu na zakończenie sezonu – czerwiec 2018.
Forma Tai Chi stylu Yang.

Zobacz naszą galerię zdjęć z pokazów na flickr.com.