Kadra Szkoły

Wszystkie treningi Tai Chi prowadzi Mariusz Sroczyński. Kadrę Szkoły stanowią też uczniowie z Grupy Egzaminacyjnej, którzy często asystują w treningach i biorą udział w pokazach.

P1010243

Współpracujemy również z innymi instruktorami Tai Chi, Chi Kung i Kung Fu, a także z przedstawicielami innych pokrewnych sztuk i form ruchu, które wspomagają trening Tai Chi.

20120731_092050(0)Radosław Węglarz. Ćwiczy Tai Chi od 11 lat. Prowadzi
Łódzką Szkołę Tai Chi. Prowadzi w naszej Szkole regularne treningi Tai Chi z Kijem oraz inne treningi dodatkowe. Jeździ z nami na Letnie Obozy Tai Chi, gdzie prowadzi treningi tematyczne: Tai Chi Chuan, Forma z Kijem Tai Chi.

Marta_Kordyszewska

Marta Kordyszewska.
Jest dyplomowaną instruktorką sportu, ze specjalizacją fitness. Ma wieloletnie i wszechstronne doświadczenie. Wiele osób miało okazję poznać Martę na naszych Letnich Obozach Tai Chi w Rozłogach. Prowadzi w TAI CHI STUDIO Rozciąganie Odprężone. Jej zajęcia stanowią doskonałe uzupełnienie regularnego treningu Tai Chi.

Josh

Joshua Craig z Nowego Jorku, USA. Ćwiczy wewnętrzne sztuki walki od wielu lat. Prowadzi w Nowym Jorku w USA swoją szkołę. Organizuje seminaria z mistrzami innych sztuk walki, a sam często podróżuje po Europie prowadząc szkolenia: m. in. w Norwegii, Anglii, Holandii i Niemczech.
Od kilku lat współpracuje z naszą szkołą, prowadząc cyklicznie warsztaty oraz treningi na naszych letnich obozach. Jest bardzo cenionym i lubianym instruktorem. Prowadził w naszej Szkole warsztaty tematyczne takie jak: Chi Kung Kuli Tai Chi, Nei Gong, Siła Rozluźnienia, Symbol Tai Chi, Zhan Zhuang, Chodzenie w Tai Chi itd.

marcin-maleckiMarcin Małecki. Jest nauczycielem bezpośredniej linii przekazu Mistrza Tai Chi Chuan, Liu Yun Penga – dwukrotnego mistrza Chin w san da (otwartej walce). Wieloletni praktyk Tai Chi Chuan stylu Yang, Aikido i Chi Kung. Tai Chi i Chi Kung ćwiczy od 16 lat. Uczył się w Warszawie oraz w Chinach (w Jingshan i Tiantan). Ponad trzynaście lat praktykował Aikido, w tym również Kashima Kenjutsu: w Tokio i w Kashima Shin Ryu u Mistrza Inaby Minoru. Prowadzi swoją szkołę w Warszawie, a w naszej Szkole prowadzi regularne zajęcia Tai Combat (Samoobrony) dla naszej Grupy Egzaminacyjnej.

Organizujemy także seminaria, warsztaty i szkolenia, które są  tematycznie powiązane z Tai Chi: Tradycyjna Medycyna Chińska, Feng Shui, gotowanie według Pięciu Przemian, chińska ceremonia herbaty, kaligrafia, Chi Kung zdrowotny, Tai Chi Ball, samoobrona, trening funkcjonalny, rozciąganie odprężone itd.

6312554413_df50004d0e_o