Nadchodzące warsztaty 2018/2019

Na wszystkie warsztaty zapisy mailowo: mariusz.sroczynski@szkolataichi.com

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

KĄPIEL W DŹWIĘKACH MIS I GONGÓW

– OSTATNIA SESJA PRZED WAKACJAMI –
Relaksacyjna sesja z misami i gongami, której doświadczamy w pozycji leżącej, na macie. Zapisy mailowo. Pierwszeństwo dla osób uczęszczających na zajęcia w TAI CHI STUDIO.

30 czerwca, niedziela
godz. 18.00-19.30 (1,5 godz.) – I sesja
godz. 20.00-21.30 (1,5 godz.) – II sesja

Prowadząca: Joanna Reszka
Miejsce:
TAI CHI STUDIO
Cena: 35 zł / sesję

„Kąpiel w dźwiękach mis i gongów”, podczas której udamy się w niezwykłą podróż na spotkanie z własnym ja, przy delikatnych dźwiękach terapeutycznych mis, transowych wibracjach monochordu oraz wibrujących, głębokich dźwiękach dwóch gongów – łagodnego gongu wietrznego fen i uziemiającego gongu tam-tam.

Głębokie, niskie wibracje gongu i czyste dźwięki mis tworzą harmonizującą przestrzeń dźwięku. Przebywanie w takiej przestrzeni jest niesamowitym doświadczeniem, podróżą do własnego wnętrza, wyzwalającą kreatywność i pierwotną, wewnętrzną radość. Harmoniczne tony i wibracje otulają i przenikają do wnętrza ciała, wprowadzają w stan głębokiej relaksacji, harmonizują półkule mózgowe. Pod wpływem tych wibracji mózg przechodzi ze stanu aktywności w stan głębokiego odprężenia, gdy pojawiają się fale alfa lub theta, wydłuża się i pogłębia oddech, ciało i umysł są głęboko zrelaksowane, uwalniają się napięcia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Jak się przygotować?
Kąpieli doświadczamy w pozycji leżącej na macie, przykryci kocem. Prosimy o przyniesienie własnej karimaty, koca, ew. poduszki pod głowę. W TAI CHI STUDIO mamy kilkanaście karimat, dla osób, które nie będą miały własnej.

Prosimy o wcześniejsze przybycie,15 minut wcześniej, aby się spokojnie przygotować i umożliwić prowadzącej punktualne rozpoczęcie sesji. Po rozpoczęciu relaksacji nie będzie możliwości dołączenia.

Niewskazane dla: kobiet w ciąży oraz dla osób z rozrusznikiem serca

Prowadząca: Joanna Reszka
Joasia jest dyplomowaną masażystką dźwiękiem według metody Petera Hessa. Jest także terapeutką medycyny chińskiej, absolwentką szkoły TOMO w Gdańsku, uczennicą prof. dr Li Jie. Jest także masażystką shiatsu, tajskiego oraz misami dźwiękowymi. Joasia gościła na tegorocznym letnim obozie TAI CHI naszej szkoły w Rozłogach, gdzie przeprowadziła dwie wieczorne sesje z gongami w plenerze dla wszystkich uczestników obozu. Sesje te były niezwykłym przeżyciem, dlatego zachęcamy Was do udziału w tym wydarzeniu. W tym sezonie treningowym gongi i misy brzmią regularnie, co kilka tygodni w TAI CHI STUDIO. Polecamy!