Pierwsza wizyta Mistrza w TAI CHI STUDIO 09/2016

We wrześniu 2016 rozpoczęliśmy współpracę z Mistrzem Tai Chi Chuan stylu Wudang – Zhou Xuan Yun, który przyjechał do Warszawy na zaproszenie naszej Szkoły. Odwiedził TAI CHI STUDIO i spędził z nami 7 dni. Był to dla nas zaszczyt i unikalna okazja do zdobywania wiedzy u źródła. Wizyta Mistrza była efektem dużego nakładu pracy oraz renomy jaką cieszy się nasza Szkoła. Zorganizowaliśmy pobyt Mistrza, warsztaty TAI CHI I CHI KUNG, wykład na temat TAOIZMU i inne wydarzenia.

dsc_6727_snapseed

– – –

PODSUMOWANIE WIZYTY MISTRZA

CHIŃSKI MISTRZ WUDANG ZHOU XUAN YUN 周玄云  PO RAZ PIERWSZY W POLSCE I W TAI CHI STUDIO, 23-30 WRZEŚNIA 2016

Headshot 2ZORGANIZOWALIŚMY:
Trzy warsztaty
:
WARSZTAT QIGONG CZTERECH PÓR ROKU (Warszawa)
WARSZTAT TAIJI FORMA 28 RUCHÓW (Warszawa i Łódź)
Wykład:
WUDANG – TAOIZM – TAIJI
(Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie)
Trening:
Dla grupy egzaminacyjnej
(TAI CHI STUDIO)

Warsztaty odbyły się w jęz. chińskim i angielskim, wykład w jęz. chińskim. Tłumaczenie z jęz. chińskiego: Łukasz Mrugała
Tłumaczenie z jęz. angielskiego:
Mariusz Sroczyński

Zobacz wszystkie zdjęcia z przyjazdu Mistrza tutaj.