Szkoła

Czarne logo TAI CHI z pełną nazwą SzkołyTAI CHI Szkoła Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego
Szkoła działa w Warszawie od ponad 20 lat, od 1997 roku. W latach 1998-2015 była oficjalnym przedstawicielem międzynarodowej organizacji Yang’s Martial Arts Association. Obecnie działa jako niezależna Szkoła pod nazwą TAI CHI Szkoła Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego.

14708163716_8f890d5e90_o

Logo TAI CHI STUDIOTAI CHI STUDIO
Warszawa, ul. Belwederska 26/30 (HERA), wejście od ul. Parkowej/róg Gagarina.
Jest to nasza siedziba. Tu odbywają się wszystkie zajęcia, warsztaty, wykłady.

STUDIO FEJS foto kolaż (2)

Uczymy: klasycznego stylu Yang Tai Chi Chuan (Taijiquan), w tym tradycyjnych form ręcznych, Pchających Dłoni, technik z bronią, Chi Kung Tai Chi (Qigong Taiji), tradycyjnego stylu Wudang Tai Chi Chuan, zdrowotnego i bojowego Chi Kung, technik oddechowych, relaksacyjnych oraz Medytacji Taoistycznej Stojącej i Siedzącej. Więcej w zakładce Co ćwiczymy.

14728818454_2d1b9cc4f7_o

Szkoła prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i seminaria. Zapraszamy do nas chińskich mistrzów oraz innych nauczycieli Tai Chi, Kung Fu i Chi Kung.  Warsztaty propagują wiedzę na temat chińskich sztuk walki oraz innych aspektów tradycyj­nej chińskiej kultury (Tradycyjna Medycyna Chińska, Feng Shui, gotowanie według teorii Pięciu Przemian, akupunktura), metod pracy ze stresem oraz innymi schorzeniami naszych czasów.

9444388742_921d6eb620_o

Organizujemy obozy, pokazy, prezentacje, treningi w plenerze, wykłady, wieczory filmowe zarówno dla naszych uczniów, jak i współpracując z różnymi organizacjami, firmami eventowymi, fundacjami, szkołami i federacjami sztuk walki. Prowadziliśmy też telewizyjne kursy Tai Chi oraz cykle treningowe na łamach prasy.

01_07_2016_zakonczenie_roku_tai_chi_studio-12